Fryzjer dla psów Marki

Lucky Dog to profesjonalny fryzjer dla psów w Markach, który zadba o piękny i zdrowy wygląd Twojego pupila. Proponujemy wiele usług – strzyżenie, trymowanie, czesanie, kąpiele, obcinanie pazurów, czyszczenie uszu, czyli wszystko, co potrzebne jest każdemu czworonogowi w zakresie pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem nowoczesnych akcesoriów i najlepszych kosmetyków. Zapewniamy także coś więcej – nieograniczone pokłady cierpliwości i sympatii dla naszych czworonożnych klientów.

Groomer

Każdy pies, bez względu na rasę i rodzaj sierści, jest piękny, ale o jego wygląd trzeba odpowiednio dbać, tak samo, jak o samopoczucie. Tym właśnie zajmuje się groomer, czyli inaczej psi fryzjer.

W Lucky Dog oferujemy kompleksowe usługi groomerskie, obejmujące nie tylko strzyżenie i tworzenie fantazyjnych psich fryzur, ale także wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym pupil lepiej się czuje i zachwyca swoją prezencją. W ofercie mamy m.in. kąpiele upiększające i lecznicze, zabiegi regenerujące sierść, usuwanie martwych włosów (trymowanie), masaże, czyszczenie uszu i zębów, obcinanie pazurów i pielęgnację łap oraz usuwanie insektów.

Psi fryzjer

Chcesz podkreślić urodę lub odmienić wygląd pupila? A może wybierasz się na wystawę i chcesz, by Twój pies zachwycił jury i zwiedzających? W Lucky Dog Twoim ukochanym zwierzęciem zajmie się fachowo stylista psich fryzur, który wymodeluje mu sierść według sugestii, określonego wzorca lub zgodnie z własnym pomysłem. Możesz wybrać różne zestawy zabiegów, ale szczególnie polecamy pakiet, w którym jest kąpiel i czesanie. Podczas mycia stosujemy specjalne kosmetyki, dzięki którym sierść nabiera sprężystości i blasku, co ma wpływ na późniejszą fryzurę. Zachęcamy również do regularnego trymowania, ponieważ zabieg ten znacząco poprawia jakość i wygląd futra pupila.

Strzyżenie psów Marki

Szukasz najlepszego fryzjera dla psów, który zajmie się Twoim czworonogiem delikatnie i fachowo? W Lucky Dog możesz liczyć na profesjonalne strzyżenie, które dla zwierzęcia będzie czystą przyjemnością. Zabieg wykonuje doświadczony groomer, który robi to sprawnie i całkowicie bezboleśnie, bez konieczności podawania psu środków uspokajających. Oferujemy każdy rodzaj strzyżenia, również ten według wzorca FCI dla konkretnej rasy.

Zadzwoń i zapisz swojego pupila do najlepszego psiego fryzjera w okolicy!