Psi fryzjer

Czysta i wypielęgnowana sierść zwierzaka to obopólna korzyść. Ulubieniec zyskuje zdrowe i dopasowane do pory roku futerko, a właściciel komfort i czystość w mieszkaniu, bez konieczności zbyt częstego odkurzania wnętrza z kłębków sierści. Dbanie o owłosienie zwierzaka nie zawsze jest łatwe, a szczególnie kiedy w grę wchodzi długość powyżej 5 cm. Rozwiązaniem problemu może być nasz psi fryzjer i usługi, które opisujemy poniżej.

Trymowanie z kąpielą

Zabieg trymowania ma na celu pozbycie się martwego i przerośniętego włosia. Jest całkowicie bezbolesny dla psa. To połączenie kąpieli z przyjemnym dla pieska dokładnym wyczesywaniem, daje mu wiele korzyści, a w tym:

 • pozbycie się szkodliwej dla psa martwej i skołtunionej sierści;
 • usunięcie cebulki, w miejscu której wyrasta nowy – zdrowy włos;
 • zapewnienie zdrowej i właściwie funkcjonującej skóry.

W ostatecznym rozrachunku pies zyskuje: lśniącą sierść, wzmocnienie struktury cebulek włosowych i poprawę kondycji skóry. Z kolei Ty, korzystając z usług psiego fryzjera, otrzymujesz szczęśliwego pupila oraz pozbywasz się problemu włosów przyczepiających się do mebli i dywanu.

Kąpiel

Właściwa higiena jest bardzo ważna nie tylko w przypadku ludzi. Dbanie o sierść pieska jest prosta i przyjemna, jednak dziś nie każdy ma czas na regularne jego mycie. Szczególnie w przypadku dużych ras psów, zapewnienie im miejsca do kąpieli może być problematyczne w warunkach domowych. Jak rozwiązać ten problem?

Psi fryzjer Lucky Dog to miejsce, które oferuje Ci pełne troski podejście do kąpieli Twojego pieszczocha. Korzystając z bezpiecznych dla pieska kosmetyków, w tym naturalnych odżywek, obdarowujemy go komfortową i przyjemną obsługą.

Efekt:
Gwarantujemy pozbycie się najtrudniejszych zabrudzeń, silnie utrzymujących się na zmierzwionej sierści, odżywienie włosów i oczyszczenie skóry.

Czesanie

Korzyści płynących z regularnego czesania wyróżnić można kilka. Jednak ciężko powiedzieć, czy czesać musimy codziennie, czy wystarczy raz na miesiąc. Kompleksowe doradztwo i usługa czesania w psim fryzjerze Lucky Dog to nie tylko zwykła praca grzebieniem. To dla Twojego ulubieńca cała paleta korzyści, dzięki której zyskuje:

 • odpowiedni połysk sierści, świadczącej o zdrowiu pupila;
 • brak kołtunów;
 • hamowanie gubienia sierści – linienia;
 • swobodnie oddychającą skórę.

Sam zabieg nie trwa długo, a przynosi wiele dobrego. Czy zatem warto skorzystać z takiej usługi? Zdecydowanie tak.

 

Pobyt w psim SPA

Twój ulubieniec lubi, kiedy się nim zajmujesz? Jeśli tak, to pobyt w psim SPA, będzie dla niego spełnieniem marzeń, a dla Ciebie pewnością, że Twój pupil zostanie dobrze obsłużony. O ile pojedyncze usługi są w stanie rozwiązać problem zmierzwionej sierści lub brudnego owłosienia, to połączenie wszystkich zabiegów w jedno, rozwiązuje większość kłopotów związanych z higieną zwierzaka. Wybierając pakiet SPA, zapewniam kompleksowe podejście i troskę o każdego zwierzaka. Dlaczego? Dlatego, że w psim fryzjerze Lucky Dog pupil otrzymuje:

 • relaksującą i komfortową kąpiel – bez stresu,
 • strzyżenie, czesanie i suszenie,
 • obcinanie za długich pazurków,
 • czyszczenie brudnych uszu
 • zadbanie o oczy psiaka.

Obcinanie pazurków

Jeśli często bawisz się ze swoim ulubieńcem, na pewno znasz sytuację, kiedy zbyt intensywna zabawa kończy się otarciami i zranieniami na Twoich rękach. Wynika to ze zbyt długich pazurków.
Chcąc uchronić swoje dłonie, ale również meble przed uszkodzeniem, skorzystaj z usług psiego fryzjera, który zadba, aby pazurki Twojego psa miały odpowiednią długość. Pamiętaj, że samodzielne, nieprofesjonalne obcinanie pazurków może zakończyć się zranieniem psa oraz bólem i uszkodzeniem strefy wzrostu pazurków.

Dlatego umów się wraz z pupilem na wizytę obcinania pazurków w Lucky Dog, ponieważ stawiamy na bezbolesny i bezpieczny dla delikatnych łapek zabieg. Wykorzystując odpowiednie cążki, dbamy, by Twój pupil, nie odczuł żadnych nieprzyjemnych dolegliwości podczas wizyty. W przypadku mocno wystraszonych zwierząt najpierw stawiamy na zabawę, która ma na celu poprawę samopoczucia.

Odpowiednie podejście nastawione na zaprzyjaźnienie się z psiakami, pozwala nam wykonywać naszą pracę w sposób bardzo efektywny. Psiaki obdarzają na pełnym zaufaniem, dzięki czemu sam zabieg obcinania zajmuję dosłownie kilka minut.

Pielęgnacja oczu

Odpowiednia pielęgnacja sierści, uszu i pazurków to jednak nie wszystko. Zaropiałe i brudne spojówki to nic przyjemnego, o czym sami doskonale wiemy. Pielęgnacja tych obszarów nie ogranicza się do usunięcia zacieków, stąd podczas zabiegów należy pamiętać o wykorzystaniu bezpiecznych dla pupila środków pielęgnacyjnych.

Przychodząc do nas, zapewniasz psiakowi bezpieczną dla oczu i wolną od bólu usługę pielęgnacji z wykorzystaniem odpowiednich płynów. Minimalizują one nieprzyjemne doznania, a zarazem pozwalają bardzo dokładnie oczyścić te delikatne obszary ciała.